اطلاعیه ها

کارگاه رویداد استارتاپ آسیب های اجتماعی با رویکرد کسب و کار


به اطلاع می رساند کارگاه رویداد استارتاپ آسیب های اجتماعی با رویکرد کسب و کار در تاریخ ۲۸ مهر روز یکشنبه ساعت ۱۰ تا ۱۲ در دانشگاه پیام نور مرکز ساری(خیابان ۱۵ خرداد، خیابان دانشگاه) برگزار می گردد.

21 مهر 1398

کارگاه آموزشی «آشنایی با تیم سازی و شبکه سازی استارت آپ»


کارگاه آموزشی «آشنایی با تیم سازی و شبکه سازی استارت آپ» در روز دوشنبه مورخ 22/07/98 از ساعت 9 لغایت 11 توسط استان کردستان برگزار می¬شود و از طریق ویدئو کنفرانس و LMS برای کلیه استان¬ها قابل استفاده است. اعضای هیات علمی و دانشجویان با اتصال به یکی از لینک¬های ذیل نسبت به ورود به آن اقدام نمایند. http://vcs2.pnu.ac.ir/karad -1 http://vcs2.pnu.ac.ir/karad -2

21 مهر 1398

تمدید زمان ثبت نام


با توجه به استقبال برخی تیم ها جهت شرکت در رویداد و همچنین تقاضای برخی سازمان های مشارکت کننده در رویداد مبنی بر تمدید مجدد زمان برگزاری رویداد به منظور حضور تیم های ثبت نامی همکاران آن سازمان، به استحضار می رساند زمان برگزاری نخستین رویداد استارت آپ آسیب های اجتماعی به روز 5 شنبه مورخ 23 آبان تغییر یافت. لذا با توجه به تمدید زمان برگزاری رویداد، ثبت نام تیم های جدید تا تاریخ 3 آبان امکانپذیر می باشد.

14 مهر 1398

اولین دوره استارآپ آسیب های اجتماعی


این رويداد با هدف بکارگیری از فرصت های کسب و کار در راستای کاهش و پیشگیری در حوزه مسائل و آسیب های اجتماعی طلاق و خشونت خانوادگی، حاشیه نشینی و کودکان کار، آسیب ها و راهکارهای فضای مجازی، بلایای طبیعی و آسیب های اجتماعی با رویکرد کسب و کار اجتماعی و دانش بنیان ارائه خواهد شد. تیم های مختلف ایده های ارسال شده به جشنواره را در رویدادهای یک روزه رقابت کرده، جوایز ارزنده و فرصت های ورود به مرکز نوآوری دانشگاه پیام نور استان مازندران- مرکز ساری برای تیم های برتر فراهم خواهد شد.

27 خرداد 1398

برگزاری جلسه شورای سیاستگذاری اولین رویداد استارت آپ در حوزه آسیب های اجتماعی در مرکز ساری


به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور مرکز ساری جلسه شورای سیاستگذاری اولین رویداد استارت آپ در حوزه آسیب های اجتماعی با رویکرد کسب و کار با حضور عیسی قاسمی طوسی مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری مازندران و مدیران دستگاه های اجرایی برگزار شد. در این جلسه دکتر نازک تبار رئیس دانشگاه پیام نور مرکز ساری بابیان اینکه این رویداد بزرگترین رویدادفرهنگی و اجتماعی استان مازندران در سال ۱۳۹۸ است. دبیر اجرایی رویداد اظهار داشت: استفاده از ایده های نوآورانه و ایجاد کسب و کار دانش بنیان یکی از مهم ترین راهکار کاهش مسائل و آسیب های اجتماعی است. وی اظهار داشت: وجود ظرفیت های سازمان های مردم نهاد، مراکز مشاوره و اورژانس های اجتماعی در استان مازندران و سرمایه اجتماعی بالایی که این مراکزها دارند می توانند با رویکرد کارآفرینانه، آسیب های اجتماعی را مهار و کنترل کنند و خواستار مشارکت سازمان های مردم نهاد در این رویداد شد. در ادامه دکتر محمود شیخ الاسلامی رئیس دانشگاه پیام نور استان مازندران گفت:بخش عمده ای از آسیب های اجتماعی ناشی از عدم شناخت جوانان وخانواده ها نسبت به مسائل و مشکلات اجتماعی است. وی افزود: این رویداد می تواند شناخت از آسیب ها را افزایش دهد و تصمیمات کارشناسی را بهتر رقم بزند.دکتر شیخ الاسلامی خواستار بهره گیری از ظرفیت فعالان فرهنگی و دانشجویی برای شناسایی آسیب ها و جبران برخی از خلاء ها و ضعف ها شد. رئیس دانشگاه پیام نور استان مازندران تاکید کرد: معرفت افزایی و استفاده از ظرفیت های علمی می تواند به کاهش آسیب ها کمک کند.

22 خرداد 1398